Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Ное 18, 2017 11:56 am

Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Топлофикация и гаврата с хората! 
Автор Съобщение
Новак

Топлофикация са най-големите измамници, аз имам три тръби пломбирани от топлинния счетоводител и ползвам само топла вода. За изненада сметката ми е 90 лева :evil:. Топлинния счетоводител ми казва имате 35 лева топла вода и 55 лева общи части, а и водата ви се изчислява по 9 лв. на кубик вместо по 7.20лв. Равносметката е: 33% съм ползвал и 67% не, но трябва да ги платя, защото докато направят изравняването аз трябва да им плащам лихвите, а не сам ги ползвал. Не искам тази услуга, защо трябва да я плащам? Общите части да си ги плащат тези които ползват парно. За сравнение аз се отоплявам на климатик и сметката ми е 60-70лв., а общите части ми излизат 55лв. Много нелогична работа!!

Съб Яну 19, 2013 2:58 pm
Профил
Новак

Топлофикация са измамници и това всеки го знае!! На мен лично за Ноември ми е начислена 10 кубика топла вода, а за Декември ми начисляват още 13 кубика топла вода, реално аз още не съм изхарчил предишните 10 кубика. На моето възражение ми отговориха че повече няма да ми надписват докато не ги изхарча, да ама и миналия път така ми казаха и ето че сега ми надписват 13 кубика още!! Пълни измамници !!!

Съб Яну 19, 2013 3:11 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 2 мнения ]