Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Окт 20, 2018 9:11 am

Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Adax Glamox TPA 20 ET- мнения 
Автор Съобщение
Новак
Аватар

Смятам да си купя конвектор Adax Glamox TPA 20 ET. Дават го за 20 кв.м., а помещението ми е към 18. някой ползвал ли е подобно нещо и отоплява ли добре? По-добре ли е от духалката? Където прочетох много ги хвалят, но аз искам мнение от някой който ползва същия или подобен модел.

Чет Авг 23, 2012 4:54 pm
Профил
Редовен потребител
Аватар

това е най-добрата серия на адакс няма да съжаляваш. За 18кв.м. TPA 20 е достатъчно. Има дълго тяло и топлината се разпределя по-добре в помещението. И аз имам гламокс вкъщи и съм много доволен, топли си екстра.

Вто Дек 04, 2012 5:57 pm
Профил
Новак
Аватар

супер, значи имаш такъв вкъщи. щом си доволен и аз ще си купя за хола. а да те питам задължително ли е да се монтира на стената, че там имам стар радиатор и не ми се сваля. може ли да се сложи на крачета или нещо подобно?

Чет Дек 06, 2012 3:08 pm
Профил
Новак

Аз също бих искала да знам дали е задължително да се монтира под прозорец. Ако да, това означава ли, че не са подходящи за монтаж в баня, която е вътрешна за жилището (няма външна стена, съотв. прозорец)?

Сря Яну 02, 2013 4:34 pm
Профил
Редовен потребител
Аватар

Желателно е конвектора да се монтира под прозорец, но не е задължително условие. Конвектор Adax Glamox TPA 20 ET не е подходящ за баня, има си специални влагозащитени тела от серия Adax Glamox TPVD и серия Adax VPS, които се монтират на някоя от стените, независимо има ли прозорец или не.

Пет Яну 11, 2013 12:46 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 5 мнения ]