Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пон Сеп 24, 2018 11:25 pm

Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Конвектори Адакс ли да избера или климатик? 
Автор Съобщение
Новак
Аватар

Вече имам един климатик в една стая, но се чудя дали да купувам още един или да си взема конвектори. Доколкото изчетох специално тези конвектори са доста ефективни, икономични са и са норвежки. Климатика все пак е доста по сериозна инвестиция. По скъпичко излиза. Помещението ми е 20 кв.м. - спалня. Има хубава дограма, вътрешна изолация.

Съб Авг 18, 2012 2:15 pm
Профил
Новак
Аватар

Аз миналата година купих конвектор Адакс именно за спалня около 20 кв.м. Доволна съм. Моделът, който избрахме заедно с момчето от магазина беше Adax GLAMOX TPA 20 ET. Цената беше някъде около 300 лв.

Пон Авг 20, 2012 1:51 pm
Профил
Почетен член
Аватар

Първо трябва да изходим от това какво точно се търси от уреда, защото ако искаш и лятото да се охлаждаш конвектора не ти е решение. Другото е да си прецениш ти с колко пари разполагаш, защото все пак едното е 200-300 лв, другото е над 1000. Плюсовете на климатиците са основно разхода на енергия и охлаждащия режим.

Пон Авг 20, 2012 3:19 pm
Профил
Новак
Аватар

Благодаря и на двамата за мненията. Сега остава да решим със съпругата на кой вариант да се спрем. Това лято беше доста горещо и продължава да бъде. Май е хубаво да си вземем климатик, за да го ползваме и лятото.

Вто Авг 21, 2012 9:01 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ]